Bütün mutfak alışverişimizi neredeyse marketten yapıyoruz. Fakat öyle mutfak malzemeleri var ki marketten değil de direkt üreticiden almanın daha ekonomik ve sağlıklı olduğunu düşünüyoruz. Bunların başında da zeytinyağı geliyor. Zeytinyağının yeni mahsulünü almak, en doğal ve katkısız olanını tüketmek için market raflarından koşar adım uzaklaşmalısın. Marketler yerine direkt olarak üreticileri keşfederek alışveriş yapmak hem ev ekonomisine hem de sağlığına çok iyi gelecek.

Çünkü daha sağlıklı

Market raflarında satılan zeytinyağlarının uzun raf ömrüne sahip olması için ısıl işlem uygulandığını biliyor muydun? Isıl işlem uygulaması zeytinyağların içeriğindeki değerli içeriklerin zayıflamasına ve zeytinyağının daha az sağlıklı olmasına yol açabilir. Akdeniz diyetinin olmazsa olmazı olan zeytinyağı tüketimi, ısıl işlem sonrasında beklediğin kadar sağlıklı olmayabiliyor. Bu nedenle sağlıklı zeytinyağı arayışında olanlar markette satılan ürünler yerine üreticilere ulaşarak internet üzerinden zeytinyağı siparişi verebilirler.

Çünkü daha ekonomik

Marketlerde satılan ürünler her zaman komisyonlu ve daha pahalı olurlar. Aynı ürünü üreticisinden veya aynı firmanın fabrika satış mağazasında daha uyguna bulabilirsin. Marketlerle üreticiler arasında fiyat farkı sadece zeytinyağında değil bütün ürünlerde geçerlidir. Zeytinyağı üreticisinden büyük şişelerde aldığın yağlar market zeytinyağlarından daha sağlıklı ve daha ekonomik olacaktır.

Çünkü daha doğal

Ailene, çocuklarına ve arkadaşlarına yaptığın yemeklerin daha lezzetli ve daha doğal olması için en iyi zeytinyağını aradığını tahmin edebiliyoruz. İnternette arattığın en doğal zeytinyağı araştırmasında karşına çıkan Nergistepe Çiftliği Zeytinyağlarına güvenebilirsin. Katkısız ve doğal olarak yetiştirilen zeytinlerden elde edilen doğal zeytinyağı, markette ulaşabileceğin yağlardan çok farklı! Isıl işlem uygulanmamış, gelen siparişler üzerine senin için paketlenen ve hijyenik koşullarda saklanan Nergistepe Çiftliği Zeytinyağı sayesinde yemeklerine ekstra şifa katacaksın.

Çünkü daha lezzetli

Markette satılan zeytinyağların arasında fiyat farkı olsa da aslında hepsinin tadı birbirine benzer. Çünkü uzun süreler market raflarında bekleyen zeytinyağları aromalarını yitirebilir ve lezzet bakımından daha düşük kaliteye sahip olabilirler. ‘Nerede o saf zeytinyağının lezzeti!’ diyenler için üreticilere, çiftliklere ulaşmanı öneririz. Ülkemizin Ege kesimlerinde yetişen zeytin ağaçlarının kendine has aromasını marketlerde bulman neredeyse imkansız. Butik üreticiler senin aradığın o doğal ve katkısız zeytinyağını sana ulaştıracaklar.

Çünkü daha ulaşılabilir

Markete gidip zeytinyağı almak yerine internetten en iyi zeytinyağını sipariş vermek daha pratik! Oturduğun yerden zeytinyağı üreticilerini araştırıp sana en uygun olan doğal zeytinyağını sipariş edebilirsin. İnternete özel kampanyalar ve kapına kadar ücretsiz teslimat seçenekleri sayesinde zeytinyağı alışverişi daha keyifli bir hale gelecek.